Akupresúra – alternatívna metóda vytvrdzovania

Čo viete o akupresúre?

Úspech dnes má skvelú cenu a to je život s rôznymi telesnými bolesťami. Tieto začínajú jemne, idú do chronických štátov a s niektorými ľuďmi je v určitom okamihu, že strácajú radosť zo života prostredníctvom nich.

Lieky a iné pomôcky majú len dočasný úspech. Existujú aj iné terapie, ktoré sú príjemné a zároveň poskytujú trvalý účinok. Môžu liečiť našu bolesť. Typickým príkladom sú masáže, ako aj iné liečebné postupy, ktoré by si mali dovoliť medzi všetkými. V tomto článku vám predstavíme ďalšiu alternatívu. Toto je akupresúra. Všetci pravdepodobne počuli o tejto metóde, však? Akupresúra je často príliš komplikovaná. To odrádza niektorých ľudí, pre ktorých tento typ masáže znie príliš abstraktne alebo exoticky. Mohlo by to byť riešenie mnohých bolesti.

Akupresúrne vedomosti, múdrosť, medicína 

akupresúra žiť zdravý zdravý život lekárska prax masáž akupresúrne zóny noha

Poskytujeme informácie o typickej bolesti, ktorú možno liečiť akupresúrou. Dúfajme, že vám to pomôže odvážiť sa vyskúšať túto liečbu. Pretože to stojí za to!

Typické príznaky, ktoré sa môžu liečiť akupresúrou

Môžete liečiť veľa príznakov a bolestivých stavov úspešne s akupresúrou.

Tu sú niektoré príklady: bolesť hlavy, bolesť ucha, bolesť krku, problémy s chrbtom a ramenami.

Takéto sťažnosti možno výrazne zmierniť aj vo veľmi vážnych prípadoch, takže život pacienta už nie je zhoršený.

Bojujte každodennými ochoreniami prostredníctvom masáže 

akupresúra žiť zdravý zdravý život lekárska prax masáž akupresúrne zóny nohy
Naučte sa samo-masáž

poznať vlastné telo

akupresúra bolesť hlavy žiť zdravý zdravý život lekárska prax masáž akupresúrne zóny

bolesti hlavy

Kto nemá bolesti hlavy? Keď sa stanú chronickými, predstavujú hlavnú škodu pre život človeka. Najčastejším typom bolesti hlavy je to, čo vedie k napätiu na chrbte a krku. Sú to typické pre moderné ľudí, pretože často sedia v jednej a tej istej pozícii a naklonia sa dopredu pred počítačom.

Existujú štyri rôzne body, ktoré akupresúra vie liečiť bolesti hlavy. V prvom rade je to miesto medzi palcom a ukazovákom. Ďalší je medzi druhým a tretím prstom. Tretí bod, ktorý sa má liečiť pre takéto napätie alebo bolesť hlavy, je bod obočia.

Ak chcete získať zdravé návyky

akupresúra žiť zdravý zdravý život liečebná prax masáž akupresúrne zóny nahradenieŠtvrtý bod je znova okolo obočia. Tento jeden palec je vyšší než stred obočia.

Počúvajte svoje vlastné telo

akupresúra bolesť hlavy žiť zdravý zdravý život lekárska prax masáž akupresúra zóny hlava

Jednoduché cvičenie, ktoré pomáha dobre pri bolestiach chrbta

bolesť ucha

Existuje mnoho možných dôvodov, prečo môžete mať bolesť ucha. Ide o rôzne infekcie, sínusové problémy, zmeny krvného tlaku, vodu v uchu a iné. Bez ohľadu na dôvod, akupresúra zmierňuje a uzdravuje túto bolesť.

V prvom rade by sme chceli zdôrazniť, že vyššie uvedené napätie môže byť dôvodom vašej bolesti ucha. Potom stlačte bod medzi palcom a ukazovákom. Ďalší bod sa nachádza v takzvanom traguse, v oblasti vedľa ušnice. Tretí bod je o niekoľko centimetrov vyššie. Štvrtý bod je tesne pod špičkou obočia.

Telo je komplexný a veľmi logický systém

akupresúra žiť zdravý zdravý život lekárska prax masáž akupresúra zóny ruky

bolenie zubov

Bolesť zubov môže mať aj rôzne príčiny. Môžu byť dokonca spôsobené krčným napätím. Okrem toho je možné ako možné dôvody spomenúť stlačenie zubov počas spánku, infekčné procesy v tele a časté žuvanie žuvačky.

Prvý bod je ako prvé dva typy bolesti: to je to medzi ukazovákom a palcom. Ďalším typickým bodom je veľký žuvací sval na tvári. V niektorých prípadoch pomáha akupresúra medzi druhým a tretím prstom. Ďalší je pod lícnou kosťou.

Naučte sa prijímať telo 

žiť zdravý zdravý život liečebná prax masáž akupresúrne zóny hand3

bolesti chrbta

Bolesť chrbta je jedným z trápení 20. a 21. storočia. Nervy, svaly a kĺby môžu byť dôvodom, prečo máme silnú bolesť chrbta. Nasledujúce pasáže budú mať dobrý účinok vo všetkých prípadoch. Dva body, ktoré sú v tomto ohľade ošetrené, sú dva prsty pod zápästom smerom k ramenu. Oni sú každý pár centimetrov od zápästia. Môžete masírovať alebo masírovať bod medzi palcom a ukazovákom, rovnako ako oblasť medzi druhým a tretím prstom.

Buďte vládcom svojho vlastného tela

Bolesť v ramenách alebo na ramenách

Ramená sú niektoré z najpohyblivejších končatín tela. Je celkom bežné, že sú častejšie používané a zranené. Môžete stlačiť bod niekoľkokrát medzi palcom a ukazovákom. Navyše akupresúra môže pomôcť telu medzi druhou a treťou špičkou. Medzi ramenom a ramenom, ktoré sa nachádzajú na prednej a zadnej časti tela, a ďalšie päť bodov na krku sú ešte dva body.

Preskúmajte staré vedomosti z prvej ruky

akupresúra žiť zdravý-zdravý život lekárska prax masáž akupresúra zóny tela

Toto sú niektoré typické príklady toho, ako vám môže pomôcť akupresúra. Pomôže to zmierniť množstvo ďalších bolesti, ako sú bolesti v žalúdku alebo v kolene. Všeobecné poznatky, ktoré vám teraz poskytujeme, vám pomôžu pri konzultácii so špecialistami v tejto oblasti, aby ste lepšie komunikovali a tiež okamžite rozpoznali dobrých akupresúrnych špecialistov.

Akupresúra je však vážna liečebná modalita, ktorú nemožno ľahko praktizovať v domácom prostredí bez odbornej prípravy.

žiť zdravý zdravý život lekárska prax masáž akupresúrne zóny ručné zóny

žiť zdravý zdravý život liečebná prax masáž akupresúrne zóny hlava


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: