Vytváranie topánok sami – chytré nápady pre deti na letné topánky

Zistíte, že vaše letné topánky sú trochu nudné? Chcete niečo nové? Samozrejme, na trhu je tak veľa dizajnov obuvi. Ale ak nechcete rozlúčiť so svojimi starými sandálemi alebo ballerinami, máme nejaké chytré nápady, ktoré si môžete určite užívať. Potrebujete jednoduché nástroje a niekoľko dekoratívnych predmetov, ktoré môžete ľahko nájsť vo vašom remeselníckom obchode. Ale predovšetkým potrebujete trochu fantázie a ručné zručnosti na úspešné dokončenie projektu obuvi.

Ako si vyrobiť topánky sami

topánky samotné robia sandále kožené střapce

Začnime s prvým nápadom. Ako ste už videli, sú to pekné kožené střapce, ktoré môžete urobiť sami. Tu nájdete pokyny od Infamous. Dvojice nožníc, lepidlo a kusy kože sú jedinou vecou, ​​ktorú budete musieť urobiť.

Efektívne baleríny v čiernom laku

topánky sami vyrábajú čierny lak strieborný reťaz
Ak chcete okočiť svoje čierne lakované balleríny správne, potom by ste si dal strieborné náhrdelníky skvelý spôsob, ako to urobiť. Pozrite sa na sprievodcu obrázkov nižšie. Nevyhnutným materiálom v tomto prípade sú opäť nožnice a lepidlo, kefka, požadované reťaze a tenký pás koženky. Ako doplnok môžete tiež pridať kamienky podľa toho, do akej miery chcete ísť.

Pre jemný retro vzhľad získajte si zlatý sprej a pomocou papierových šablón vyzdobte kožené topánky elegantným lesklým srdcom. Samozrejme, môžete improvizovať a brať striebro alebo meď namiesto zlata. Je to úplne na vás.

Malá námaha a veľký vplyv

topánky sa ukázať plochým retro dizajnovým zlatom

Obnovte letné topánky jemnými střapci!

topánky samolepiace ploché letné topánky pruhované střapceTo sa deje jednoducho. Pre túto šikovnú myšlienku nižšie potrebujete len jednu farbu tkaniny podľa vášho výberu a pásku. Len nechajte topánky úplne vysušiť asi 24 hodín po nanesení farby.

Nemohlo to byť jednoduchšie

topánky tvoria šedo-čiernu lepiacu pásku

Výmena lepiacej pásky so zlatým nástrekom

samotné topánky vytvárajú pásik zlatý sprej

Ak máte tieto topánky nižšie, neónové pero je to, čo potrebujete

topánky si robia baleríny šedej neónovej farby

Skrášľujte svoje patentové baleríny s nity podľa vášho vkusu. V závislosti od výbavy môžete použiť zlaté, strieborné, medené alebo farebné nity. Upevnenie je veľmi jednoduché a rýchlo pretiahnuť. Stačí ísť!

Málo materiálov - skvelý výsledok

samotné topánky vytvárajú lakové čierne nity

Trblietavé brošne sú skvelé pre dekoráciu obuvi

topánky samotné robia sandále brošne

Niečo luxusné pokračuje s týmito elegantnými čiernymi letnými topánkami dole. Tu môžete robiť zázraky len s kúskom zlatých čipiek, niekoľkými kamienkami, lepidlom a ceruzkou. Len pár krokov získate pár nových topánok, ktoré fascinujú okázalosťou a pôvabom.

Kombinujte s elegantnou dámskou taškou a buďte hrdí na svoje stvorenie

topánky sami vytvárajú čierne baleríny zlaté bodkované kamene

Všetky tieto nápady pre dekoráciu obuvi sú samozrejme iba náznaky, ktoré môžete brať ako základ. Tieto môžu byť rozšírené alebo úplne zmenené. Použite naše praktické tipy ako inšpiráciu a vytvorte si vlastné letné topánky sami. Veľa šťastia!

Tenké biele oko bude vaše biele baleríny ešte jemnejšie

topánky sami vyrábajú biele baleríny

Nadčasový, bodkovaný dizajn topánok pre skutočných známych

topánky robia bodkované biele baleríny

 

 

 


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

35 − = 30

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: